Sobota 11.6.2016

Větrovy „A“ – Lažiště 3:1

R. Pfeifer, M. Trnka pokutový kop, Z. Vodstrčil

Kümmel, Klejna J., Trantýr, Kopecký, Sedláček, M.Trnka, Boháč L., Vodstrčil, Pfeifer, Zatloukal ¨(65´Koudelka), Klejna P.

První půlku jsme začali znovu s jednobrankovým rozdílem, kdy jsme branku obdrželi již v 6. minutě. Paradoxně tato  branka nám pomohla v naší hře, kdy hráči bojovali a snažili se ze sebe dostat to nejlepší co umějí. Měli jsme i dost šancí, které jsme ovšem neproměnili, ať už Trnka nebo Zatloukal.

Ve druhé půlce soupeř ze začátku převzal otěže utkání, ale po 10 minutách jsme byli opět na koni. Vyrovnával Pfeifer po akci, kdy obhazoval vyběhnutého brankáře. Krátce po této vyrovnávací brance měli možnost kopat pokutový kop hosté za nastřelenou ruku Vodstrčila, ale brankář Kümmel skvěle kryl. Na druhé straně jsme měli i my možnost kopat pokutový kop. Za faul na Klejnu P. tento pokutový kop proměnil s přehledem M. Trnka a vedli jsme 2:1.
Třetí gól dával výborně hrající Vodstrčil, který levačkou umístil balón do prázdné brány a zpečetil naše vítězství.
Musím pochválit všechny naše hráče za přístup k utkání a za bojovnost, se kterou k zápasu přistoupili. Zápas se líbil i pár přihlížejícím, kteří tento zápas sledovali a kvitovali výkon mužstva.