Větrovy „A“ – Vimperk 1:5

Trantýr Radek

Sestava: Kummel, Pfeifer , Klejna J., Trantýr, Říha, Samec, Flachs, M. Trnka, Boháč L. , Lachout, Klejna P., ve druhé půli střídali: Řeháček, Kopecký, Jelínek

V předposledním domácím utkání jsme přivítali soupeře ze Šumavy.

Hned v úvodu utkání jsme nezvládli standartní situaci ve 2.minutě a prohrávali jsme 0:1. Naproti tomu v 8´ střílel Klejna P. z 25m na branku , brankář stačil vyrazit na roh. v 10´Flachsova střela z dálky skončila těsně vedle. 12´byla rozhodující, neboť po nepotrestaném faulu na Samce se pokračovalo ve hře a soupeř nám vstřelil druhý gól. Dá se říci, že tato branka pro nás znamenala to, že naše hra se zvedl,a v poli jsme začali být fotbalovější. Snažili jsme se o vstřelení branky. Hráči začali více kombinovat .Další šance byla ve 20´, kdy P. Klejna po střele a odraženému míči znovu střílí, ale vedle. Z přímého kopu téměř z půlky hřiště v 25´ Trantýr snižuje na 1:2. Další možnost měl Trnka, ale taktéž střílí vedle.

Ve druhé půlce jsme dostali další branku v 52´, 1:3.

Pfeifer měl také možnost vstřelit gól, ale nepovedlo se mu umístit při průniku do vápna svou střelu do branky.

Další branky přišli v 76´a v závěru utkání v 89´.

V dnešním utkání mě překvapilo,že hráči snažili odevzdat na hřišti vše,bojovali, kombinovali, ale nestačilo to .Snad příště…