Košice – Větrovy „A“ 2:2

M. Trnka 2

Sestava: Kümmel – Lachout, R. Sluka, Sedláček, T. Trnka – V. Sluka, Jelínek, M. Dvořák, M. Trnka – Smrž, Vodstrčil, střídali F. Hubáček, M. Boháč, Zatloukal, Cába, Hlaváč

Po porážkách v prvních dvou utkáních jara zavítalo Áčko na hřiště Košic. Větrovští byli od začátku lepším týmem, ale opět se projevila smůla (či nešikovnost) v koncovce. Hned třikrát nastala situace, kdy se hráč ocitl sám před brankářem, ale ani v jednom případě se nám nepodařilo trefit prostor branky. Jediný gól prvního poločasu tak padl s velkou dávkou štěstí, když M. Trnka z hranice velkého vápna vracel odražený míč „do ohně“, ale k překvapení všech nakonec skončil až v brance soupeře. Druhý poločas začal o poznání lépe, když se po krásné přihrávce Dvořáka ocitl sám před brankářem opět M. Trnka a chladnokrevně zakončil střelou kolem brankáře. Vedení 2:0 ale netrvalo dlouho, košičtí se nevzdali a prakticky ihned po inkasovaném gólu se sami prosadili, když využili nedůrazu Větrov ve vlastním vápně a dorážkou snížili na 1:2. Větrovy reagovaly nasazením střelce Zatloukala, který po zranění naskočil v 60. minutě a v zápětí se dostal do šance, kterou mu ale v malém vápně zmařil gólman Košic. Neproměňování šancí se Větrovům vymstilo v 80. minutě, kdy hráč soupeře využil chyby obrany a zkušeně přehodil brankáře Kümmela, 2:2. Větrovští s tímto stavem spokojeni nebyli a v posledních minutách si vypracovali obrovskou šanci, kdy Cába přihrával nabíhajícímu Jelínkovi uprostřed vápna, ale ani jemu se nepodařilo překonat brankáře soupeře a zápas tak skončil remízou 2:2.