Větrovy B – Chotoviny B 3 : 1 ( 1 : 1 )

Branky : Jelínek, Vavřinec, Pfeifer

Sestava: Stibal – Hradil, Šebek, Sluka R., Černý – Sluka V., Jelínek, Lutovský, Vavřinec – Slaba, Pfeifer

Střídali: Falada, Mikl, Voborský

Béčko opět v tomto zápase prokázalo jak se letos trápí s koncovkou.Hosté se ujali vedení s ojedinělé střely, po té se hrálo prakticky na jednu branku, ale jelikož jsme pálili jednu šanci za druhou vydržel výsledek 0-1 skoro celý poločas.Vyrovnat se podařilo až ve 44. minutě po samostatné akci Michalu Jelínkovi. Ve druhém poločase byl průběh zápasu obdobný i když naše převaha již nebyla tak velká.Chotovinští hrozili zejména z brejků..Druhý gól jsme vstřelili až v 74. minutě kdy se poprvé v dresu Větrov trefil Jarda Vavřinec.V 76. minutě zápas prakticky rozhodl třetím gólem Radim Pfeifer.Poté už se zápas prakticky dohrával