8.5.2017, Strakonice

Větrovská přípravka po 3 vítězstvích, 3 prohrách a 3 remízách vybojovala na turnaji ve Strakonicích 14. místo.

Výsledky:

Skupina A: 
Blatná – FK Meteor Tábor 0:0
SK Slavoj Volyně – 1. FC Netolice 3:0
FK Junior Strakonice – FK Horažďovice 0:0
FK Meteor Tábor – SK Slavoj Volyně 2:0
FK Horažďovice – Blatná 0:2
1. FC Netolice – FK Junior Strakonice 0:3
FK Horažďovice – FK Meteor Tábor 0:1
FK Junior Strakonice – FK Slavoj Volyně 1:1
Blatná – 1. FC Netolice 0:1
FK Meteor Tábor – FK Junior Strakonice 0:1
1. FC Netolice – FK Horažďovice 0:1
SK Slavoj Volyně – Blatná 0:0
1. FC Netolice – FK Meteor Tábor 0:1
Blatná – FK Junior Strakonice 0:1
FK Horažďovice – SK Slavoj Volyně 0:0

Tabulka skupiny A:
1. Strakonice 5 3 2 0 6:1 11
2. Meteor Tábor 5 3 1 1 4:1 10
3. Volyně 5 1 3 1 4:3 6
4. Blatná 5 1 2 2 2:2 5
5. Horažďovice 5 1 2 2 1:3 5
6. Netolice 5 1 0 4 1:8 3

Skupina B:
TJ Malšice – TJ Sokol Hrusice 0:2
SK Union Vršovice – FC Písek 0:0
FK Tatran Prachatice – Sokol Suchdol nad Lužnicí 1:1
TJ Sokol Hrusice – SK Union Vršovice 0:0
Sokol Suchdol nad Lužnicí – TJ Malšice 3:0
FC Písek – FK Tatran Prachatice 0:2
Sokol Suchdol nad Lužnicí – TJ Sokol Hrusice 1:0
TJ Tatran Prachatice – SK Union Vršovice 4:0
TJ Malšice – FC Písek 0:6
TJ Sokol Hrusice – FK Tatran Prachatice 1:0
FC Písek – Sokol Suchdol nad Lužnicí 0:0
SK Union Vršovice – TJ Malšice 4:0
FC Písek – TJ Sokol Hrusice 0:3
TJ Malšice – FK Tatran Prachatice 0:1
Sokol Suchdol nad Lužnicí – SK Union Vršovice 0:2

Tabulka skupiny B:
1. Hrusice 5 3 1 1 6:1 10
2. Prachatice 5 3 1 1 8:2 10
3. Union Vršovice 5 2 2 1 6:4 8
4. Suchdol nad Lužnicí 5 2 2 1 5:3 8
5. FC Písek 5 1 2 2 6:5 5
6. Malšice 5 0 0 5 0:16 0

Skupina C:
SC Xaverov Horní Počernice – SK Kavas Větrovy 3:1
TJ Osek – TJ Dražejov 0:2
TJ Loko Veselí nad Lužnicí – TJ Hradiště 5:0
SK Kavas Větrovy – TJ Osek 2:0
TJ Hradiště – SC Xaverov Horní Počernice 0:4
TJ Dražejov – TJ Loko Veselí nad Lužnicí 0:3
TJ Hradiště – SK Kavas Větrovy 0:0
TJ Loko Veselí nad Lužnicí – TJ Osek 6:0
SC Xaverov Horní Počernice – TJ Dražejov 7:1
SK Kavas Větrovy – TJ Loko Veselí nad Lužnicí 0:3
TJ Dražejov – TJ Hradiště 1:0
TJ Osek – SC Xaverov Horní Počernice 0:3
TJ Dražejov – SK Kavas Větrovy 2:0
SC Xaverov Horní Počernice – TJ Loko Veselí nad Lužnicí 0:0
TJ Hradiště – TJ Osek 0:0

Tabulka skupiny C:
1. Veselí nad Lužnicí 5 4 1 0 17:0 13
2. Xaverov 5 4 1 0 17:2 13
3. Dražejov 5 3 0 2 6:10 9
4. Větrovy 5 1 1 3 3:8 4
5. Hradiště 5 0 2 3 0:10 2
6. Osek 5 0 1 4 0:13 1

Skupina D:
SK Dobrá Voda – TJ Sušice 0:6
FC Volenice 2013 – TJ Šumavan Vimperk 0:3
FK Admira Praha – FC Westra Sousedovice 3:0
TJ Sušice – FC Volenice 2013 4:0
FC Westra Sousedovice – SK Dobrá Voda 0:2
TJ Šumavan Vimperk – FK Admira Praha 0:1
FC Westra Sousedovice – TJ Sušice 0:3
FK Admira Praha – FC Volenice 2013 3:0
SK Dobrá Voda – TJ Šumavan Vimperk 0:3
TJ Sušice – FK Admira Praha 0:0
TJ Šumavan Vimperk – FC Westra Sousedovice 6:0
FC Volenice 2013 – SK Dobrá Voda 1:1
TJ Šumavan Vimperk – TJ Sušice 1:1
SK Dobrá Voda – FK Admira Praha 0:2
FC Westra Sousedovice – FC Volenice 2013 1:2

Tabulka skupiny D:
1. Admira Praha 5 4 1 0 9:0 13
2. Sušice 5 3 2 0 11
3. Vimperk 5 3 1 1 13:2 10
4. Volenice 5 1 1 3 3:12 4
5. Dobrá Voda 5 1 1 3 2:12 4
6. Sousedovice 5 0 0 5 1:16

Rozpis nadstavbových skupin:
Skupina E:
Strakonice – Unior Vršovice 2:0
Meteor Tábor – Prachatice 0:1
Volyně – Hrusice 1:2
Strakonice – Prachatice 0:1
Volyně – Union Vršovice 2:1
Meteor Tábor – Hrusice 0:2
Volyně – Prachatice 0:0
Strakonice – Hrusice 0:1

Tabulka skupiny E:
1. Hrusice 5 4 1 0 6:1 13
2. Prachatice 5 3 1 1 6:1 10
3. Strakonice 5 2 1 2 4:3 7
4. Volyně 5 1 2 2 4:6 5
5. Meteor Tábor 5 1 1 3 2:4 4
6. Vršovice 5 0 2 3 1:8 2

Skupina F:
Veselí nad Lužnicí – Vimperk 0:1
Xaverov – Sušice 1:0
Dražejov – Admira Praha 0:1
Veselí nad Lužnicí – Sušice 1:0
Dražejov – Vimperk 0:3
Xaverov – Admira Praha 2:0
Dražejov – Sušice 0:5
Veselí nad Lužnicí – Admira Praha 0:0

Tabulka skupiny F:
1. Xaverov 5 3 2 0 11:2 11
2. Admira Praha 5 2 2 1 2:2 8
3. Vimperk 5 2 2 1 6:3 8
4. Veselí nad Lužnicí 5 2 2 1 4:1 8
5. Sušice 5 1 2 2 6:3 5
6. Dražejov 5 0 0 5 1:19 0

Skupina G:
Blatná – Malšice 1:0
Horažďovice – Písek 0:3
Netolice – Suchdol nad Lužnicí 0:1
Blatná – Písek 1:1
Netolice – Malšice 2:0
Horažďovice – Suchdol nad Lužnicí 1:2
Netolice – Písek 0:0
Blatná – Suchdol nad Lužnicí 1:2

Tabulka skupiny G:
1. Suchdol nad Lužnicí 5 4 1 0 8:2 13
2. FC Písek 5 2 3 0 10:1 9
3. Netolice 5 2 1 2 3:2 7
4. Blatná 5 2 1 2 5:4 7
5. Horažďovice 5 2 0 3 4:7 6
6. Malšice 5 0 0 5 0:14 0

Skupina H:
Větrovy – Sousedovice 1:1
Hradiště – Dobrá Voda 1:0
Osek – Volenice 0:0
Větrovy – Dobrá Voda 1:0
Osek – Sousedovice 0:1
Hradiště – Volenice 1:2
Osek – Dobrá Voda 1:0
Větrovy – Volenice 1:0

Tabulka skupiny H:
1. Větrovy 5 3 2 0 5:1 11
2. Volenice 5 2 2 1 5:4 8
3. Sousedovice 5 2 1 2 5:6 7
4. Hradiště 5 1 2 2 3:4 5
5. Osek 5 1 2 2 1:3 5
6. Dobrá Voda 5 1 1 3 3:4 5

Výsledky nadstavby:
Semifinále:
Hrusice – Admira Praha 2:0
Xaverov – Prachatice 0:1

O 23. místo:
Malšice – Dobrá Voda 2:1 po penaltách

O 21. místo:
Horažďovice – Osek 4:0

O 19. místo:
Blatná – Hradiště 1:0

O 17. místo:
Netolice – Sousedovice 2:1 po penaltách

O 15. místo:
Písek – Volenice 2:0

O 13. místo:
Suchdol nad Lužnicí – Větrovy 1:0 po penaltách

O 11. místo:
Union Vršovice – Dražejov 2:0

O 9. místo:
Meteor Tábor – Sušice 0:2

O 7. místo:
Volyně – Veselí nad Lužnicí 0:2

O 5. místo:
Strakonice – Vimperk 1:2 po penaltách

O 3. místo:
Admira Praha – Xaverov 0:2

Finále:
Hrusice – Prachatice 2:0

 

 

 

Komentáře nejsou povoleny.