8.5.2017, Strakonice

VAi??trovskA? pAi??Ai??pravka po 3 vAi??tAi??zstvAi??ch, 3 prohrA?ch a 3 remAi??zA?ch vybojovala na turnaji ve StrakonicAi??ch 14. mAi??sto.

VA?sledky:

Skupina A:Ai??
BlatnA? ai??i?? FK Meteor TA?bor 0:0
SK Slavoj VolynAi?? ai??i?? 1. FC Netolice 3:0
FK Junior Strakonice ai??i?? FK HoraA?A?ovice 0:0
FK Meteor TA?bor ai??i?? SK Slavoj VolynAi?? 2:0
FK HoraA?A?ovice ai??i?? BlatnA? 0:2
1. FC Netolice ai??i?? FK Junior Strakonice 0:3
FK HoraA?A?ovice ai??i?? FK Meteor TA?bor 0:1
FK Junior Strakonice ai??i?? FK Slavoj VolynAi?? 1:1
BlatnA? ai??i?? 1. FC Netolice 0:1
FK Meteor TA?bor ai??i?? FK Junior Strakonice 0:1
1. FC Netolice ai??i?? FK HoraA?A?ovice 0:1
SK Slavoj VolynAi?? ai??i?? BlatnA? 0:0
1. FC Netolice ai??i?? FK Meteor TA?bor 0:1
BlatnA? ai??i?? FK Junior Strakonice 0:1
FK HoraA?A?ovice ai??i?? SK Slavoj VolynAi?? 0:0

Tabulka skupiny A:
1. Strakonice 5 3 2 0 6:1 11
2. Meteor TA?bor 5 3 1 1 4:1 10
3. VolynAi?? 5 1 3 1 4:3 6
4. BlatnA? 5 1 2 2 2:2 5
5. HoraA?A?ovice 5 1 2 2 1:3 5
6. Netolice 5 1 0 4 1:8 3

Skupina B:
TJ MalA?ice ai??i?? TJ Sokol Hrusice 0:2
SK Union VrA?ovice ai??i?? FC PAi??sek 0:0
FK Tatran Prachatice ai??i?? Sokol Suchdol nad LuA?nicAi?? 1:1
TJ Sokol Hrusice ai??i?? SK Union VrA?ovice 0:0
Sokol Suchdol nad LuA?nicAi?? ai??i?? TJ MalA?ice 3:0
FC PAi??sek ai??i?? FK Tatran Prachatice 0:2
Sokol Suchdol nad LuA?nicAi?? ai??i?? TJ Sokol Hrusice 1:0
TJ Tatran Prachatice ai??i?? SK Union VrA?ovice 4:0
TJ MalA?ice ai??i?? FC PAi??sek 0:6
TJ Sokol Hrusice ai??i?? FK Tatran Prachatice 1:0
FC PAi??sek ai??i?? Sokol Suchdol nad LuA?nicAi?? 0:0
SK Union VrA?ovice ai??i?? TJ MalA?ice 4:0
FC PAi??sek ai??i?? TJ Sokol Hrusice 0:3
TJ MalA?ice ai??i?? FK Tatran Prachatice 0:1
Sokol Suchdol nad LuA?nicAi?? ai??i?? SK Union VrA?ovice 0:2

Tabulka skupiny B:
1. Hrusice 5 3 1 1 6:1 10
2. Prachatice 5 3 1 1 8:2 10
3. Union VrA?ovice 5 2 2 1 6:4 8
4. Suchdol nad LuA?nicAi?? 5 2 2 1 5:3 8
5. FC PAi??sek 5 1 2 2 6:5 5
6. MalA?ice 5 0 0 5 0:16 0

Skupina C:
SC Xaverov HornAi?? PoA?ernice ai??i?? SK Kavas VAi??trovy 3:1
TJ Osek ai??i?? TJ DraA?ejov 0:2
TJ Loko VeselAi?? nad LuA?nicAi?? ai??i?? TJ HradiA?tAi?? 5:0
SK Kavas VAi??trovy ai??i?? TJ Osek 2:0
TJ HradiA?tAi?? ai??i?? SC Xaverov HornAi?? PoA?ernice 0:4
TJ DraA?ejov ai??i?? TJ Loko VeselAi?? nad LuA?nicAi?? 0:3
TJ HradiA?tAi?? ai??i?? SK Kavas VAi??trovy 0:0
TJ Loko VeselAi?? nad LuA?nicAi?? ai??i?? TJ Osek 6:0
SC Xaverov HornAi?? PoA?ernice ai??i?? TJ DraA?ejov 7:1
SK Kavas VAi??trovy ai??i?? TJ Loko VeselAi?? nad LuA?nicAi?? 0:3
TJ DraA?ejov ai??i?? TJ HradiA?tAi?? 1:0
TJ Osek ai??i?? SC Xaverov HornAi?? PoA?ernice 0:3
TJ DraA?ejov ai??i?? SK Kavas VAi??trovy 2:0
SC Xaverov HornAi?? PoA?ernice ai??i?? TJ Loko VeselAi?? nad LuA?nicAi?? 0:0
TJ HradiA?tAi?? ai??i?? TJ Osek 0:0

Tabulka skupiny C:
1. VeselAi?? nad LuA?nicAi?? 5 4 1 0 17:0 13
2. Xaverov 5 4 1 0 17:2 13
3. DraA?ejov 5 3 0 2 6:10 9
4. VAi??trovy 5 1 1 3 3:8 4
5. HradiA?tAi?? 5 0 2 3 0:10 2
6. Osek 5 0 1 4 0:13 1

Skupina D:
SK DobrA? Voda ai??i?? TJ SuA?ice 0:6
FC Volenice 2013 ai??i?? TJ Ai??umavan Vimperk 0:3
FK Admira Praha ai??i?? FC Westra Sousedovice 3:0
TJ SuA?ice ai??i?? FC Volenice 2013 4:0
FC Westra Sousedovice ai??i?? SK DobrA? Voda 0:2
TJ Ai??umavan Vimperk ai??i?? FK Admira Praha 0:1
FC Westra Sousedovice ai??i?? TJ SuA?ice 0:3
FK Admira Praha ai??i?? FC Volenice 2013 3:0
SK DobrA? Voda ai??i?? TJ Ai??umavan Vimperk 0:3
TJ SuA?ice ai??i?? FK Admira Praha 0:0
TJ Ai??umavan Vimperk ai??i?? FC Westra Sousedovice 6:0
FC Volenice 2013 ai??i?? SK DobrA? Voda 1:1
TJ Ai??umavan Vimperk ai??i?? TJ SuA?ice 1:1
SK DobrA? Voda ai??i?? FK Admira Praha 0:2
FC Westra Sousedovice ai??i?? FC Volenice 2013 1:2

Tabulka skupiny D:
1. Admira Praha 5 4 1 0 9:0 13
2. SuA?ice 5 3 2 0 11
3. Vimperk 5 3 1 1 13:2 10
4. Volenice 5 1 1 3 3:12 4
5. DobrA? Voda 5 1 1 3 2:12 4
6. Sousedovice 5 0 0 5 1:16

Rozpis nadstavbovA?ch skupin:
Skupina E:
Strakonice ai??i?? Unior VrA?ovice 2:0
Meteor TA?bor ai??i?? Prachatice 0:1
VolynAi?? ai??i?? Hrusice 1:2
Strakonice ai??i?? Prachatice 0:1
VolynAi?? ai??i?? Union VrA?ovice 2:1
Meteor TA?bor ai??i?? Hrusice 0:2
VolynAi?? ai??i?? Prachatice 0:0
Strakonice ai??i?? Hrusice 0:1

Tabulka skupiny E:
1. Hrusice 5 4 1 0 6:1 13
2. Prachatice 5 3 1 1 6:1 10
3. Strakonice 5 2 1 2 4:3 7
4. VolynAi?? 5 1 2 2 4:6 5
5. Meteor TA?bor 5 1 1 3 2:4 4
6. VrA?ovice 5 0 2 3 1:8 2

Skupina F:
VeselAi?? nad LuA?nicAi?? ai??i?? Vimperk 0:1
Xaverov ai??i?? SuA?ice 1:0
DraA?ejov ai??i?? Admira Praha 0:1
VeselAi?? nad LuA?nicAi?? ai??i?? SuA?ice 1:0
DraA?ejov – Vimperk 0:3
Xaverov – Admira Praha 2:0
DraA?ejov ai??i?? SuA?ice 0:5
VeselAi?? nad LuA?nicAi?? ai??i?? Admira Praha 0:0

Tabulka skupiny F:
1. Xaverov 5 3 2 0 11:2 11
2. Admira Praha 5 2 2 1 2:2 8
3. Vimperk 5 2 2 1 6:3 8
4. VeselAi?? nad LuA?nicAi?? 5 2 2 1 4:1 8
5. SuA?ice 5 1 2 2 6:3 5
6. DraA?ejov 5 0 0 5 1:19 0

Skupina G:
BlatnA? ai??i?? MalA?ice 1:0
HoraA?A?ovice ai??i?? PAi??sek 0:3
Netolice ai??i?? Suchdol nad LuA?nicAi?? 0:1
BlatnA? ai??i?? PAi??sek 1:1
Netolice ai??i?? MalA?ice 2:0
HoraA?A?ovice ai??i?? Suchdol nad LuA?nicAi?? 1:2
Netolice ai??i?? PAi??sek 0:0
BlatnA? ai??i?? Suchdol nad LuA?nicAi?? 1:2

Tabulka skupiny G:
1. Suchdol nad LuA?nicAi?? 5 4 1 0 8:2 13
2. FC PAi??sek 5 2 3 0 10:1 9
3. Netolice 5 2 1 2 3:2 7
4. BlatnA? 5 2 1 2 5:4 7
5. HoraA?A?ovice 5 2 0 3 4:7 6
6. MalA?ice 5 0 0 5 0:14 0

Skupina H:
VAi??trovy ai??i?? Sousedovice 1:1
HradiA?tAi?? ai??i?? DobrA? Voda 1:0
Osek ai??i?? Volenice 0:0
VAi??trovy ai??i?? DobrA? Voda 1:0
Osek ai??i?? Sousedovice 0:1
HradiA?tAi?? ai??i?? Volenice 1:2
Osek ai??i?? DobrA? Voda 1:0
VAi??trovy ai??i?? Volenice 1:0

Tabulka skupiny H:
1. VAi??trovy 5 3 2 0 5:1 11
2. Volenice 5 2 2 1 5:4 8
3. Sousedovice 5 2 1 2 5:6 7
4. HradiA?tAi?? 5 1 2 2 3:4 5
5. Osek 5 1 2 2 1:3 5
6. DobrA? Voda 5 1 1 3 3:4 5

VA?sledky nadstavby:
SemifinA?le:
Hrusice – Admira Praha 2:0
Xaverov – Prachatice 0:1

O 23. mAi??sto:
MalA?ice – DobrA? Voda 2:1 po penaltA?ch

O 21. mAi??sto:
HoraA?A?ovice – Osek 4:0

O 19. mAi??sto:
BlatnA? – HradiA?tAi?? 1:0

O 17. mAi??sto:
Netolice – Sousedovice 2:1 po penaltA?ch

O 15. mAi??sto:
PAi??sek – Volenice 2:0

O 13. mAi??sto:
Suchdol nad LuA?nicAi?? – VAi??trovy 1:0 po penaltA?ch

O 11. mAi??sto:
Union VrA?ovice – DraA?ejov 2:0

O 9. mAi??sto:
Meteor TA?bor – SuA?ice 0:2

O 7. mAi??sto:
VolynAi?? – VeselAi?? nad LuA?nicAi?? 0:2

O 5. mAi??sto:
Strakonice – Vimperk 1:2 po penaltA?ch

O 3. mAi??sto:
Admira Praha – Xaverov 0:2

FinA?le:
Hrusice – Prachatice 2:0

 

 

 

Komentáře nejsou povoleny.