8.5.2016, muži I.A třída sk.A

Sestava: Pecháček, Říha, Klejna J., Řeháček, Boháč M., Pfeifer, Melcr (43. Dvořák), Flachs, Klejna P., Lachout, Geleta

Venkovní zápas v Milevsku přinesl mnohé změny v sestavě, neboť hned několik hráčů po minulém kole hlásilo zranění ( Samec , Jelínek, Trnka M.), Vodstrčil – prac.povinnost, Trantýr zápas v Lomu. Takže sestava nezáviděníhodná.

Bohužel přísná penalta již ve třetí minutě nás stála lepší zkoncentrování na zápas,stav 1:0 pro domácí.Naproti tomu my jsme se dostali k zakončení až v 8´hry, kdy to zkoušel Geleta. Ve 24´došlo k nedorozumění v naší obraně a bylo to 2:0. Vzápětí Pecháček vytáhl krásnou střelu domácích na roh a po rohu jsme dostali na 3:0. Po chvíli domácí zvýšili na 4:0 a vypadalo to s námi velmi zle. Naproti tomu na druhé v 30´ letěl centr od Flachse před branku domácích a Melcr pohotově dorazil na 4:1. Snažili jsme se být aktivní i my na střely ale moc se nám to nevedlo, ke střelám se dostal Flachs,Geleta. Takto skončil první poločas.

Druhý poločas začal pro nás dobře , neboť již v 47´následovala pěkná přihrávka P.Klejnu na Geletu a ten snižoval na 4:2. Vzápětí měl šanci Říha , který vystřelil na bránu , brankář vyrazil na roh.Další sporná situace byla v 56´, která zaváněla ofsajdem a gól na 5:2. Další branky přišli v 64´a 72´zápasu , který pro nás skončil debaklem

Od dalších gólů nás zachránil dobře chytající Pecháček. Něco jsme mohli proměnit , ale mohli jsme i dostat, takže výsledek odpovídá dění na hřišti.Musím uznat , že soupeř je ve fotbalovém pojetí někde jinde než jsme my.

Nám nezbývá než se dát zdravotně dohromady a připravit na další zápasy, ať už doma , ale i venku.