Tj. Sokol Stádlec – SK Kavas Větrovy „A“ mladší přípravka 4:6

24.9. sehrála mladší přípravka již 4. kolo okresního přeboru. Po dvou jasných výhrách nad Sudoměřicemi u Bechyně a Veselým nad Lužnicí a stejně jasné prohře s Bechyní nás čekal velmi zajímavý soupeř. Stádlec nás totiž hned 2x porazil na Turnaji o pohár starorosty města v Táboře přesně před týdnem. Nejprve ve skupině a následně i v boji o třetí místo.  Navíc měli kluci v nohou těžký a vítězný turnaj v Suchdole n/L.  Při vědomí všeho výše uvedeného jsme šli do utkání s tím, že nemáme co ztratit a chceme divákům ukázat pěkný fotbal . No a stalo se – jako kdyby nás Stádlec nikdy neporazil. Všude nás bylo plno a zejména útok řádil – škoda jen ukvapené střelby, nebýt té, tak bylo do půle „hotovo“ ale i tak byla pauza za stavu 3:1 pro Větrovy nečekaně příjemná. Obraz hry se v druhé půli (včetně neproměněných šancí z naší strany) nezměnil a ačkoliv jsme soupeři vlastními nedorozumněními vzadu dopřáli dva laciné góly v naší síti, bylo utkání až do konce pod naší kontrolou.  Honzo, Kubo a Kubo, Thomasi, Adame, Davide, Martine, Sebíku díky za krásné fotbalové dopoledne.