25.2.2018, Třeboň

Na naše mladší žáky čekalo v neděli závěrečné finálové kolo Jihočeské halové zimní ligy v Třeboni. Z prvního finálového kola si naši fotbalisté vyválčili pětibodový náskok na Třeboň a šestibodový náskok na Český Krumlov.

Do prvního zápasu s Českým Krumlovem vlítli jak uragán a již po sedmi minutách vedli 3:0 – a bylo jasno, první místo si nenecháme vzít, dnes máme den a nikdo nás neporazí. A tak se taky stalo, po vítězství nad Krumlovem, porazili i Ševětín, SKP České Budějovice a Třeboň a mohli se radovat z celkového vítězství v zimní lize. Nutno poznamenat, že větrovští vyhráli všech sedmnáct utkání, které na zimní lize hráli. Nejlepším střelcem ligy byl vyhlášen Jakub Vaněk (44 branek), druhý pak s 32 brankami byl Adam Smrž. Velká gratulace patří všem našim hráčům, kteří se na úspěchu podíleli (Pavel Medek, Kryštof Doucha, Pavla Joštová, Jakub Vaněk, Adam Smrž, Matěj Drhovský, Igor Jašek, Adam Brandejs, Tomáš Král, Jakub Šilhan, Filip Brož, Oliver Jamrich, Tomáš Táfl, trenéři Petr Vaněk a Vít Sluka)

Celkové pořadí: 1.Větrovy, 2.Třeboň, 3. Č.Krumlov, 4.Ševětín, 5.SKP Č.Budějovice, 6.Veselí, 7.Rudolfov, 8.Slavia ČB, 9.Loko ČB, 10.Mokré

kompletní výsledky najdete na stránce pořadatelů: http://www.jzhl.hys.cz/2005-trebon/

Komentáře nejsou povoleny.