20.9.2016 se konal v areálu SK KAVAS Větrovy historicky první náborový den pod patronací FAČR. Celá akce byla součástí úspěšného projektu „Můj první gól“ a za pro sport nádherného počasí se jí zúčastnilo 211 dětí. Pokud připočteme pedagogický doprovod (který se také hojně zapojil do sportování) a organizátory věnovalo se toho dopoledne na Větrovech sportu více než čtvrt tisíce lidí.

Pro každého účastníka bylo připraveno hned deset sportovních disciplín, jako jsou slalom s míčem i bez míče, střelba na branku, překážkový běh, malý fotbálek či běh žebříkem nebo hod na cíl. Ve chvílích odpočinku měl každý možnost zdarma navštívit nedalekou rozhlednu Hýlačka, zatancovat si na improvizované dětské diskotéce přímo na hřišti nebo si pouze dát svačinu, která byla připravena pro všechny účastníky akce. Po návštěvě všech stanovišť a splnění všech úkolů dostal každý účastník sladkou odměnu a pochopitelně také možnost se dále sportovně rozvíjet. Trénink dětských kategorií je každé úterý a čtvrtek od 17:00.

Více informací Vám rádi poskytneme na www.skvetrovy.cz nebo na čísle 724 60 10 21. Video z celé akce: https://www.youtube.com/watch?v=kMwjsGCbA7g

Za SK KAVAS Větrovy Adam Bauer

Komentáře nejsou povoleny.