Větrovy „A“ – Meteor Tábor 3:0

Smrž F., Geleta M., Zatloukal M.

V neděli k nám na Větrovy Hill Stadium zavítalo béčko z táborských Čekanic. Jejich předchozí výsledky předpovídaly, že půjde o další těžký zápas. Hosté přijeli v sestavě se zkušenými borci doplněnými o nadějné dorostence. Ti vévodí ve své soutěži (1. A třída dorostu), kde se koncem října střetnou s našimi mladíky, kteří do utkání také zasáhli a jsou nedílnou součástí naší sestavy. Utkání začalo oboustranně opatrně s řadou nepřesností (z části bych to přikládal k absenci oblíbené rozcvičky s míčem), a tak většina akcí ztroskotala buďto na hranici “šestnáctky“ nebo za autovou čarou. Po pár vybojovaných rohových kopech, ze kterých jsme soupeře nezaskočili se svým typickým důrazem a rychlostí protlačil do první a zdaleka ne poslední šance Vodstrčil. S tou si poradil brankář hostů Smetana. O chvíli později se opět uvolnil Vodstrčil na levém křídle, ale místo nahrávky volí střelu do boční sítě. Meteor hrozil nejvíce z kolmých přihrávek mezi náš obranný blok, které pro útočníky servíroval zkušený lodivod Lukáč. Žádná z nich, ale nebyla přetavena ve vážnější šanci i díky dobře fungující obraně, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu. Po změně stran se projevila síla našich druhých poločasů a naší nabité lavičky. A to se do hry ještě nedostali takový hráči jako “El Niňo Bohy“ a matador “Poborák Rudy“, kteří si o den dříve plnili své povinnosti ve svých reprezentačních výběrech (tedy B týmu). Od začátku druhého poločasu jsme měli mírnější převahu, která vyvrcholila v závěrečné pětadvaceti minutovce. Nejprve se Vodstrčil opět nadvakrát zastřeloval, kdy jeho parádní hlavičku vytáhl brankář Smetana na břevno, a poté po kolmé nahrávce od Trnky M. obchází Smetanu, ovšem levou nohou zakončuje mimo bránu. Do třetice volí nahrávku přes celé “vápno“, kde je pozorný Smrž a uklízí míč do brány 1:0. O další dvě branky se postarali gólově hladoví vlci Geleta se Zatloukalem, kteří si i na oba góly vzájemně přihráli, a tak pečetili vítězství 3:0. Bojovný výkon celého týmu, který nám přinesl radost z vítězství a veselí při pozápasové elektronické tužce. Doufejme, že i příští sobotu ve Veselí budeme opět veselí. Pojďme tomu naproti, samo se to neudělá! Děkujeme divákům za podporu.