Po úvodní třicetiminutovce a čtyřech inkasovaných brankách v naší síti to vypadalo jako nějaká scénka z amerického hororu. V tuto chvíli by si na nás nevsadil snad ani ten největší optimista a pravděpodobně ani větrovský sázkařský guru Jarda. S přibývajícím časem se ovšem začalo blýskat na lepší časy…Nejprve, ale všechno po jednom.

Bylo, nebylo jednoho sobotního odpoledne, kdy jsme zavítali do sympatické vesničky s názvem Tučapy. Skóre se měnilo již ve 3. minutě. Po centru z levé strany prolétl balón přes celé malé vápno a nikým neatakovaný hráč vstřelil hlavou úvodní gól.

V 9. minutě se kopal pokutový kop oceněný žlutým napomenutím po faulu Jardy (v 90. minutě dostal druhou ŽK) na pronikajícího útočníka. Ten s přehledem proměnil domácí kapitán Lhotka a překlopil skóre na 2:0.

O čtyři minuty později si vybral slabší chvilku Kimi. Dlouhým odkopem chtěl uklidnit situaci, ale naneštěstí trefil napadajícího protihráče, od kterého se míč odrazil přímo do běhu. Ten poté již neměl problém zvýšit na 3:0.

Osmadvacátá minuta přinesla další penaltový zákrok oceněný karetním napomenutím. Tentokrát byl hříšníkem Sedlo a soupeř opět proměnil. Sečteno podtrženo 28. minuta stav 4:0!!!

Po tomto otřesném začátku jsme začali přebírat taktovku my. Ještě do poločasu jsme korigovali na 4:2. Nejprve se prosadil Smrž po přistrčení od Dvořáka a o pět minut déle v 38. minutě Trnka M. z penalty. Za zmínku ještě stojí vyloučení dvou hráčů, které předcházelo penaltovému kopu. To totiž podobně jako v zápase s Bechyní, soupeřův stoper vyráží námi vystřelený míč rukou a putuje do sprch. Zřejmě, aby mu tam nebylo smutno, se s ním začne postrkovat Sedláček, a tak si po druhé žluté kartě sebere ručník, mýdlo a míří za ním.

Druhý poločas pro nás začal velmi zvesela. Již po čtyřech minutách se po závaru ve vápně poprvé v zápase prosadil Dvořák.

Na jeho druhý zásah jsme nemuseli čekat dlouho. Pár minut poté se prosadil hezkým lobem a vše směřovalo k pohádkovému obratu. Ten se ovšem nekonal, a tak jsme se se soupeřem rozešli smírně 4:4.