Borotín – Větrovy „A“ 1:5

Vodstrčil Z. 2, Smrž F., Chládek R., Trnka M. (pen.)

V sobotu jsme do Borotíně jeli s vědomím toho, že narazíme na velice houževnatého a nevyzpytatelného soupeře, který má výsledky jako na houpačce. Po prvních 15 minutách nám bylo jasno proč. Dravé mládí s útočnými choutky a bomberem “Paulem Scholesem“.

Povedeným vstupem do utkání jsme již ve 20. minutě vedli 0:3. To se po chybách domácí obrany dvakrát trefil Vodstrčil a poté Smrž. Ke konci poločasu se ke slovu dostal také borotínský ”ryšavý sniper“ a utěšenou ranou z 25 metrů zacílil přesně do šibenice. V tu chvíli se nejeden divák (včetně těch na hřišti) ocitl na  Old Trafford a jen uznale přikývl této povedené střele.

Druhý poločas jsme kontrolovali a ještě navýšili konečné skóre na 1:5 (Chládek pohotová dorážka a Trnka M. z penalty). Je třeba zmínit a vyzdvihnout, že zápas odehráli dva dorostenci (Lachy a Míša D.), kteří si ještě dopoledne střihli 90 minut za dorost.

V sobotu se těšíme na šlágr kola, kdy budeme hostit od 15:30 rozjetou Bechyni. Přijďte nás podpořit!