Větrovy – Vacov 1:2 (0:1)

Větrovy -Vacov 1:2 (0:1)

Sestava: Kummel, Řeháček , Trantýr, Jelínek, Říha, Pfeifer, Samec, Flachs, Boháč L. , Vodstrčil, Klejna P.

V dalším kole jsme doma přivítali soupeře ze Šumavy.

Už od začátku utkání to bylo vyrovnané utkání a čekalo se na chyby v obranách obou týmů.

V 18.minutě byl zraněn soupeř na polovině hřiště a jejich rychlé rozehrání stačilo , aby dali 1 gól utkání.

V další minutě jsme měli chybu v rozehrání obrany a byl z toho závar před naší brankou, kterou jsme stačili vyřešit.

V 31´jsme měli možnost ke skórování po akci Pfeifer -Klejna , ale brankář stačil vyrazit míč do autu. Minutu na to neprošel pěkný míč od Vodstrčila na Klejnu, a tak byl stav stále 0:1 pro hosty.

Ve 35´se neujala střela Flachse a v 38´dával hlavičkou Boháč vedle brány. Naproti tomu v 45´Kummel vytáhl hlavičku hostujícího hráče.

Ve druhé půlce jsme se snažili vyrovnat utkání, ale moc se nám to nedařilo.

Ve 48´ jsme dostali branku na 0:2. Vzápětí za minutu jsme však stačili korigovat znovu na rozdíl branky, kdy se trefil Radim Pfeifer. Utkání se nám již do konce zápasu nepodařilo zvrátit, a tak zůstal stav 1:2.

Pokud se podívám na tyto dva zápasy , tak musím říci , že nás hodně limitují naše špatné přihrávky , kdy z nich dostáváme zbytečné góly.