16.-.17.4.2016

Muži „A“ – I.A třída sk.A

Týn nad Vltavou – Větrovy 1:1 (0:0)

Sestava: Kummel, Řeháček , Trantýr, Jelínek, Říha, Pfeifer, Melcr, Flachs, Purman , Klejna J., Klejna P.

Náš druhý venkovní zápas začal s nemalými problémy , se kterými jsme se museli vypořádat.

Začátek utkání byl vyrovnaný. Hráli jsme odvážně , už ve 3´střílel Jelínek , ale vedle .Další šance na sebe navazovali:12´rychlá kombinace na pravé straně Říha – P. Klejna – střela šla nad, ve 23´ další uvolnění P.Klejny , znova střela vedle, největší šanci měl Melcr v 29´kdy se dobře uvolnil ve vápně , ale bohužel nepřesně mířil.Naproti tomu domácí měli také několik nepříjemných situací a akcí , ale ty jim všechny zlikvidoval v pohodě chytající J.Kummel.

Poločas jsme dohráli již s přehledem. Tak, jak jsme vstoupily do utkání v prvním poločase , tak začal i druhý poločas.

V 50´ jsme měli možnost ke skórování z přímého kopu P.Klejny , kdy šla střela pouze do břevna brány , kdy již byl brankář překonán, v 65´znovu Jelínek zkoušel štěstí, ale střela šla nad.

Konečně štěstí přálo i nám , kdy po faulu jsme kopali přímý kop , který zahrál Trantýr a P.Klejna nádherně prodloužil hlavou a vedli jsme 0:1.

Závěr utkání byl hodně divoký , domácí se snažili skórovat , ale vylámali si zuby na dnes výtečně chytajícím J.Kummlovi. V závěru jsme museli již střídat, a ukázalo se , že O.Lachout mohl rozhodnout utkání, neboť měl v 86´velkou šanci vstřelit gól , ale jeho prudkou střelu brankář domácích vyrazil.

Bohužel utkání se nám nepovedlo povést do zdárného konce , protože domácí stačili vyrovnat po zahrání domácích malou domů brankáři, avšak tato situace nebyla vůbec posouzena sudím a došlo k nechtěnému faulu na naší straně a po ní došlo ke vstřelení jediné a vyrovnávací branky domácích.

Musím poděkovat všem hráčům , kteří nastoupily dnes , protože tam nechali vše .Odehráli velice podařený zápas, splnili vše , co jsme si před zápasem domluvili. Vzadu je jistil velice dobře brankář, byl to jeho zápas , na čemž jsme se všichni shodli.

Muži „B“, III.třída

Pojbuky – Větrovy „B“ 4:1 (0:0)

branka: M.Trnka (p)

sestava: M.Trnka – J.Jošt, O.Hubáček, D.Kopecký, M.Boháč – V.Sluka (61´J.Boháč), L.Boháč, M.Dvořák, J.Černý – M.Zatloukal, T.Trnka

V zápase nadprůměrné kvality dané soutěže jsme s výborně hrajícím soupeřem drželi krok pouze do první branky. Domácí byli fotbalovější a zaslouženě vyhráli.

Muži „C“,  IV.třída

Větrovy „C“ – Vlastiboř „B“ 1:1 (0:0)

branka: T.Trnka

sestava: M.Trnka – Z.Dvořák, R.Sluka, P.Lutovský, J.Hradil – A.Bauer, L.Boháč, J.Vacek, T.Trnka – Z.Vodstrčil, J.Slaba (střídali: V.Sluka, J.Černý, J.Klejna, J.Boháč, M.Dvořák)

Remíza je v tomto zápase ztráta. V utkání jsme se ujali vedení v 61 minutě, soupeř o osm minut později s ojedinělé šance vyrovnal. Závěrečné dvacetiminutové ostřelování vlastibořské branky ke gólu nevedlo…