29.10.22, muži „A“

Větrovy – Chyšky 5:0 (2:0)

sestava: Kümmel, Kopecký, Dušek, Lachout, Klejna J., Klejna P., Hera, Ševčík M., Smrž A., Weinzettel, Ševčík R., Vaněk Jakub, Trnka T., Brandejs
branky: Ševčík M. 2, Hera 2, Klejna P.
foto: https://eu.zonerama.com/DenisaKopecka/Album/9116439

„Letní“ počasí s sebou na Větrovy přineslo konečně hezkou podívanou na fotbalové utkání, především tedy pro Větrovské fanoušky. Klukům se konečně dařilo jako na začátku soutěže, týdenní příprava a především komunikace s hráči se vyplatila a přinesla své ovoce. Tým jako celek působil uvolněně, kluci byli schopni vytvořit si několik hezkých šancí a hlavně je také proměnit v branky. Jediné na co se v sobotním utkání nekoukalo hezky, bylo ošklivé zranění M. Ševčíka, kterého nakonec musela odvézt ZZS, naštěstí vše dopadlo v rámci možností dobře a Michal si dá jen krátkou pauzu.
Teď je důležité neusnout na vavřínech a dostatečně se soustředit na poslední dvě kola, na tým jako celek i body, které chceme získat.
Klukům gratuluji k výhře.

V sobotu 5.11. se již od 10:30 hod. utkáme se soupeřem „za kopcem“. Půjde tedy o malé derby a kluci nastoupí na hřišti Sokola S.Ú.

30.10.22, dorost

Větrovy – Sepekov/Milevsko „B“ 7:0 (3:0)

sestava: Medek, Jašek I., Veselý, Král, Jamrich, Hořejší, Táfl, Brandejs, Brož, Smrž A., Doucha, Cícha, Jašek V., Lachout Z., Vaněk Jakub, Oliva
branky: Smrž, Cícha, Král 2, Brož, Oliva, Jamrich
foto: https://eu.zonerama.com/DenisaKopecka/Album/9116454

Když muži „A“ doma Sepekov v nedávném utkání podařit nedokázali, zvládli to alespoň naši dorostenci a ještě hezky vysokým skóre. Utkání bylo celkem jednoznačné, Sepekov se téměř nedostal k míči, natož aby byl schopen vytvořit si šanci, která by mohla skončit brankou. Většinu utkání se hrálo tedy hlavně na jednu branku, a to hostujících.

Poslední utkání čeká náš dorost již v neděli 6.11. od 10:00 opět na domácím hřišti, kdy přivítají soupeře z Čimelic/Mirovic.

neděle 30.10.22, muži „B“

Mažice – Větrovy 1:7 (0:2)

sestava: Medek, Braguca A., Klejna J., Vlášek, Bauer, Trnka T., Slaba, Ševčík R., Šebek, Smrž F, Hubáček, Černý, Hrubý, Táfl, Vaněk Jan, Moudr, Sluka R.
branky: Klejna J., Moudr, Šebek, Smrž F., Ševčík R. 2, Braguca A. (pen.)
foto: https://eu.zonerama.com/DenisaKopecka/Album/9116472

Poslední zápas podzimní části si „B“ konečně zlepšilo reputaci a přiváží z Mažic 3 body i s vysokým počtem vstřelených branek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.