sobota 15.10., 15:30
muži „A“

Větrovy – Sepekov 1:3 (1:1)

sestava: Kümmel, Kopecký, Dušek, Dvořák, Lachout, Voborský, Hera, Smrž A., Trnka T., Weinzettel, Ševčík R., Doucha, Vaněk Jakub, Jašek I.
branky: Ševčík R., Dušek (vlastní)

foto: https://eu.zonerama.com/DenisaKopecka/Album/9043983

Jak už víme Sepekov nastoupil na hřiště s klasickým cílem faulovat, bohužel pro nás to hostující hráči za ty roky umí tak dobře, že rozhodčí „nic nevidí“, tedy až na neexistující fauly právě na hráče Sepekova, kteří umí jen „křičet“ a dobře padat.
Začátek utkání nebyl z naší stran vůbec zlý a dokonce po úvodním gólu hrajícího trenéra jsme přebrali otěže celé hry, ovšem pouze do chvíle kdy se hostům povedlo vyrovnat. Od té chvíle se nám nedařilo, kazili jsme šance, dělali zbytečné chyby, které nás poté boleli. Do šatny odcházíme za stavu 1:1.
Druhý poločas nebyl o nic lepší a poté co hostující hráč fauloval domácího Voborského, ale právě Voborský za tento „faul“ dostal hned druhou žlutou a musel hřiště opustit jsme zůstali na soupeře v 10ti. Velká škoda je neproměněná penalta od Weinzettla, ale i promrhání jiných šancí.
Velké díky za tento zápas patří golmanu Kümmelovi, který předvedl vynikající výkon a tým neskutečně podržel.
Tento zápas byl zbytečně vyhrocený jak ze strany soupeře, tak rozhodčího, který opravdu nepískal rovinu.. – my se pro změnu musíme naučit s rozhodčím nehádat a soustředit se na hru. Nyní je třeba se oklepat a připravit se na následující zápas, kdy se představíme na hřišti Hradiště – těžký soupeř a na domácím hřišti.. Doufáme také v uzdravení hráčů, kterých teď chybí stále ještě dost.

neděle 16.10., 10:00
dorost

Větrovy – Kovářov 6:1 (3:0)

sestava: Medek, Jašek I., Veselý, Král, Jamrich, Hořejší, Táfl, Brandejs, Brož, Smrž A., Doucha, Cícha, Jašek V., Lachout Z., Vaněk Jakub
branky: Cícha 2, Vaněk Jakub, Smrž A., Táfl, Král

foto: https://eu.zonerama.com/DenisaKopecka/Album/9043997#check-duplicates

Hezké nedělní počasí přineslo také příjemnou podívanou na náš dorost. První gól ihned po rozehrávce napovídal dobré formě celého týmu. Soupeř ale nehrál vůbec zle, měl i několik šancí, které ale byl schopen podržet brankář, zároveň nám také nedal nic zadarmo, jen v proměnění šancí v branky byl náš dorost lepší. Oba poločasy jednoznačně v naší režii, je vidět, že kluci na hřišti znají a umí se najít opravdu tam, kde je třeba – vynikající souhra celého týmu i jeho trenéra. Kéž by si z toho „A“ tým vzal ponaučení.
Další zápas čeká dorostence již tuto sobotu, kde nastoupí jako hosté na hřišti v Protivíně.

neděle 16.10., 15:30
muži „B“

Olymp Tábor – Větrovy 2:1 (0:0)

sestava: Stibal, Klejna, Braguca A., Frantík, Šebek, Smrž F., Sluka R., Trnka T., Táfl, Černý, Slaba, Hrubý, Dvořák, Hubáček O., Doucha, Vaněk Jan, Vlášek, Moudr
branky: Smrž F.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.