Máte za sebou sezónu 23/24.  Jak bys ji zhodnotil?

Výborná sezóna. Suverénně jsme vyhráli 1.A třídu dorostu a kluci ukázali svou kvalitu. V průběhu sezóny se projevilo, že jsme měli v týmu 7 dorazových hráčů, kteří využili své zkušenosti. Ale samozřejmě to nebylo pouze o nich. Celý podzim jsme byli bezchybní. Na jaře nás zpomalilo několik zranění a nemocí, nicméně i přes malá klopýtnutí jsme vyhráli soutěž již několik kol před koncem. Chtěl bych všem klukům poděkovat za každou minutu na hřišti, uběhnuté kilometry, pot, nadšení a pracovitost, kterou dali do každého zápasu. 

Jaké byly cíle pro tuto sezónu?

Jasný cílem bylo zvítězit. Ani jsme o tom s hráči nemuseli mluvit. Všichni věděli, jakou máme v týmu kvalitu a zkušenost a soutěž bychom měli bez větších problémů vyhrát. 

Z čeho máš radost tuto sezónu a co tě naopak zklamalo?

Radost mám z celého týmu, z jejich poctivosti a pracovitosti a z toho, jak výborná je to parta kamarádů. 

Zklamal mě zápas v Bechyni, kdy si myslím, že jsme měli podržet výsledek 1:0 a vyhrát. Místo toho zápas skončil remízou a bohužel jsme prohráli na penalty. Nicméně to k fotbalu patří a kluci ze zápasu odcházeli s motivací pro další zápasy, aby se to už neopakovalo. 

Jaké jsou silné ale i slabé stránky týmu?

Největší silnou stránkou týmu je to, jak dlouho se kluci znají a jak jsou výborně sehraní. Při jakékoliv změně se dokáží přizpůsobit a hrát stejně kvalitně. Pokud bychom řešili silné stránky na jednotlivých pozicích a v jednotlivých částech hry, tak nelze vybrat, protože jsme byli výborní po celém hřišti. 

Jaké máš cíle do nové sezóny?

Aktuálně je hlavním cílem sehnat dostatek hráčů. Následně můžeme řešit cíle pro další sezónu. Samozřejmě budeme hrát každý zápas tak, abychom vyhráli a díky tomu opět vyhráli celou soutěž. 

Kdy vám začne příprava na novou sezónu?

19.7. opět začneme makat, abychom mohli do soutěže opět nastoupit v plné síle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.