Máte za sebou sezónu 23/24.  Jak bys ji zhodnotil?

Uplynulou sezonu hodnotím určitě velice úspěšně. Podle OFS turnaje v Chýnově jsme s „Áčkem“ skončili na krásném sedmém a s „Béčkem“ na sedmnáctém místě z 20. Myslím, že podle předešlých výkonů jsme mohli být v tabulce i výše. Často jsme na hřišti byli lepším týmem, ale kvůli neproměňování vyložených šancí, jsme celkem zbytečně prohrávali.

Jaké byly cíle pro tuto sezónu?

Hlavním cílem pro tuto sezónu, samozřejmě kromě předních příček, bylo budování party a týmové hry. Týmovost se námale občas nedařila prodat na hřišti, nicméně oproti podzimní části sezóny se nám v té jarní povedlo udělat obrovský pokroka na hřišti to hlavně v „Béčku“ bylo hodně vidět.

Z čeho máš radost tuto sezónu a co tě naopak zklamalo?

Největší radost mám hlavně z velikého fotbalového pokroku. Všichni kluci poctivou prací dokázali vybudovat konkurenceschopný tým, který dokázal konkurovat, zejména na zimním turnaji v Třeboni, týmům jako jsou SKP ČB, Jihočeská fotbalová akademie (JFA), Hradiště atd.

Jaké jsou silné ale i slabé stránky týmu?

Mezi silné stránky bych zařadil individuální práci jednotlivých fotbalistů. Mezi slabé stránky bych zařadil vlastně to stejné.Někteří moji svěřenci dokážou konkurovat nejlepším hráčům v táborském okrese, nicméně týmově nám to občas skřípalo.Z toho vyplývá, že máme spoustu individuálně silných hráčů, což je silnou stránkou, ale na druhou stranu jsme občas individuálně chtěli až moc, a to nám škodilo.

Jaké máš cíle do nové sezóny?

Nová sezóna pro mě přináší i zcela nové zkušenosti. Dosavadní okresní přebor vyměníme za krajskou 1.A třídu. Jasným cílem do nové sezóny bude zlepšit partu a komunikaci mezi trenéry, rodiči, ale i samotnými fotbalisty. Pokusíme se hrát o přední příčky a být konkurenceschopným týmem i na krajské úrovni.

Kdy vám začne příprava na novou sezónu?

Přípravu zahájíme soustředěním na domácím trávníku přímo na Větrovech, a to ve dnech od 28.7. do 2.8.2024. Doufámv hojnou účast a tvrdou práci všech fotbalistů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.