pátek 15.4., 10:30 hod.

Větrovy – Hradiště 3:0 (2:0)

sestava: Kümmel, Kopecký, Dušek, Lachout, Dvořák, Klejna P., Hera, Ševčík M., Trnka M., Trnka T., Weinzettel, Voborský, Cícha, Vaněk Jakub, Smrž A., Tůma

branky: Klejna P., Trnka M., Voborský

foto: https://eu.zonerama.com/DenisaKopecka/Album/8334180

Do odloženého utkání s Hradištěm jsme nastoupili s respektem, jelikož z předcházejících utkání víme, že tento soupeř nepatří mezi ty “slabší”. Gólem v 17’ minutě jsme hru uklidnili a dokázali hrát, tak jak jsme si řekli a drželi tak protihráče pod tlakem. Výhodou pro nás určitě v tomto zápase bylo domácí hřiště, na kterém jsme vytvořili mnoho šancí z nichž se podařilo proměnit ”pouze” tři v branky.

sobota 16.4., 17:00 hod.

Božetice – Větrovy 0:0 (0:0)

sestava: Kümmel, Kopecký, Dušek, Lachout, Dvořák, Voborský, Klejna P., Ševčík M., Trnka M., Trnka T., Wenzettel, Vaněk Jakub, Falada, Smrž A., Ševčík R.

foto: https://eu.zonerama.com/DenisaKopecka/Album/8334457

Po předešlém dni a vyhraném zápasu proti Hradišti nastupujeme určitě s jistou únavou, přesto jsme byli odhodlaní dát do zápasu vše. Dle fotbalové hry a celkového výkonu jsme na tři body mohli jistě dosáhnout, bohužel soupeř, jak jsme již zvyklí, hrál hodně na hraně pravidel (mnohdy až za pravidly – což je ale odkazem rozhodčích), takže jsme rádi, že odjíždíme s jedním bodem a hlavně všichni zdraví!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.