Planá nad Lužnicí – Větrovy ”A” 0:3 (0:2)

sobota 9.4.2022, 10:30 hod.
sestava: Kümmel, Kopecký D., Lachout, Dvořák, Dušek, Voborský, Hera E., Ševčík M., Trnka M., Trnka T., Weinzettel, Braguca A., Sedláček T., Ševčík R.
branky: Hera E., Weinzettel, Trnka M. (pen.)
fotky z utkání: https://eu.zonerama.com/DenisaKopecka/486638

Po odloženém utkání z Hradištěm kvůli nepřízni počasí jsme nastoupili v nedaleké Plané, tentokrát však v lehce jiné sestavě. Kluci, kteří do utkání nastoupili se hry zhostili velmi dobře, vzhledem k jiné sestavě se nám nedařilo vytvářet kombinace, tak jako v utkání prvním. I přes tyto skutečnosti jsme se dostali do hry a předvedli několik hezkých momentů, ze kterých se nám podařilo vytěžit branky!
Na konec je nutno také zmínit, že někteří hráči nastoupili i přes zdravotní potíže, nachlazení a teploty – a za to jim patří velký obdiv a dík!
Díky patří i celému týmu, který v netradiční sestavě odvedl dobrý výkon a dokázal tak domů přivést 3 body.

Teď nás čeká ”anglický” týden, kdy nastoupíme hned dvakrát za sebou. Je třeba tak rychle doléčit šrámy, dát se dohromady a pokusit se urvat další body.

V pátek 15.4. od 10:30 hod. nás doma čeká náhradní zápas s Hradištěm, které jak již víme není lehkým soupeřem.

Hned další den, a to v sobotu 16.4. od 17 hod. nastoupíme v Božeticích, kde výhoda domácího hřiště dělá nelehkého soupeře.

Čimelice – Větrovy 3:1 (1:0)

sobota 9.4., 10 hod., dorost
sestava: Medek P., Jašek I., Braguca V., Drhovský M., Jamrich O., Hořejší, Táfl, Brandejs A., Brož, Smrž A., Doucha, Cícha, Vlášek, Vaněk Jan, Tůma, Král, Vaněk Jakub, Blažek
branky: Brož

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.