Březnice – Větrovy „A“ 1:4
Sestava: Stibal M., Klejna J., Kopecký D., Falda D., Dvořák M., Sokol M., Lachout O., Trnka T., Pfeifer R., Klejna P., Voborský M., Smrž A., Doucha K., Sedláček T., Holub V.
Branky: Smrž A., Sokol M., Lachout O. 2

Naši hráči si museli na začátku připomenout nový styl hry, do kterého naskočili již po 5ti minutách na výbornou. Soupeř se bohužel sešel v sestavě pouze 12ti hráčů a neměli tudíž možnost takového počtu střídání, což se na hře samozřejmě projevilo. Vstup do druhého poločasu nebyl zrovna dobrý a tak jsme v prvních 15ti minutách dali soupeři možnost a také inkasovali branku na 1:3, přišla na ni ale rychlá odpověď v podobě gólu od Lachouta na 1:4, která zřejmě ukončila zápas ještě před 90ti minutami. Větrovští zvládli na plno odehrát 70 minut a šanci dostali i nově začínající hráči dorostu. Uspokojivý výsledek a děkujeme Březnici za možnost přátelského utkání!