Máte za sebou sezónu 23/24.  Jak bys ji zhodnotil?

Sezonu bych zhodnotil , že jsme odehráli spousty utkání velmi dobře, ale i jsme nedokázali dotáhnou vítězná utkání do toho správného konce a v závěru nám tyto bodíky dost chyběly. Máme mladý tým a ten se musí obouchat , takže ANO s konečným třetím místem jsem spokojen.

Jaké byly cíle pro tuto sezónu?

Já osobně jsem si myslel, že bychom mohli naši skupinu vyhrát a pokusit se postoupit. Ale hlavni cíl bylo zabudování mladých hráčů do mužského fotbalu a to se nám musím říct daří dobře si myslím.

Z čeho máš radost tuto sezónu a co tě naopak zklamalo?

Potěšilo mě , že jsme dokázali hrát spoustu výborných utkání a i se tím fotbalem bavit . Zapracovat mladé kluky do naší hry a dat jím ve hře prostor. Zklamala mě tréninková docházka. Byla v závěru velmi slabá a nedokážu si vysvětlit čím to je. Je dost možné , že i mojí osobou. Ono ,když chci hrát na vyšší úrovni musím trénovat tak to prostě je. Kluci mají samozřejmě práci , školu to je jasný , ale i přesto si myslím , že především na ten páteční trénink by mělo dorazit více hráčů.

Jaké jsou silné ale i slabé stránky týmu?

Vzhledem k tomu , že máme tým hodně běhavý , tak určitě fyzická část a herní progres je silnou stránkou. Slabé stránky budou , ale ty bych spíše probral s kluky při trénincích než zde.

Jaké máš cíle do nové sezóny?

Je jasné , že budou nějaké ty odchody ven z týmu , ale i příchody. Takže asi bude třeba pár věcí změnit . Cíl je se určitě pohybovat se nadále v horních patrech tabulky , pracovat dobře s mladými hráči a nadále rozvíjet jejich individuální a herní činnosti. Snažit se být nadále fotbalisty a né kopáči. 😊

Kdy vám začne příprava na novou sezónu?

Příprava nám začíná 19.7. 2024 a nadále se budeme připravovat v našem areálu popřípadě na hřišti v Lomu. Soustředění je v termínu 4.8-10.8.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.