15. 5. 2022
Řepeč/Opařany – Větrovy ”B” 3:2

sestava: Stibal, Frantík, Hořejší, Brandejs, Vlášek, Braguca A., Slaba, Šebek, Smrž F., Sluka R., Černý, Moudr, Táfl, Tůma, Hubáček, Trnka, Braguca V., Hradil J.
branky: Táfl, Sluka R.

14. 5. 2022
Čížová – Větrovy ”A” 0:3

sestava:  Kümmel, Kopecký, Dušek, Lachout, Klejna P., Hera, Trnka M., Falada Weinzettel, Dvořák, Voborský, Braguca A., Trnka T., Jašek, Vlášek, Cícha, Vaněk Jakub, Ševčík R.
branky: Weinzettel, Hera 2x
foto z utkání: https://eu.zonerama.com/DenisaKopecka/Album/8422456

Do utkání jsme nastoupili sebevědomě, ale domácí naší hře v první půli obstojně vzdorovali. Před koncem první poloviny utkání jsme se již dostali do několika šancí z nichž pouze jedna skončila v brankové síti, a to hlavně díky výbornému výkonu soupeřova brankáře, který držel Čížovou dlouho nad vodou. Druhý poločas už bylo na soupeři znát, že našemu tempu nestačí a po dalších dvou rychlých gólech od Erika Hery bylo o našem vítězství rozhodnuto. Nyní se nacházíme na 3 příčce tabulky a doufáme, že sobotní zápas, který nás doma čeká s Jistebnicí skončí v náš prospěch a připíšeme si tak další 3 body.

Dorost
Hradiště ”B” – Větrovy 0:4

sestava: Medek, Jašek, Braguca V., Král, Jamrich, Hořejší, Táfl, Brandejs, Brož, Smrž A., Doucha, Cícha, Vlášek, Vaněk Jan, Tůma, Vaněk Jakub, Drhovský
branky: Tischler (vlastní), Brož, Tůma, Vaněk Jakub

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.