21.8.2022, 16:00

Čimelice – Větrovy 2:5 (1:3)

sestava: Kümmel, Jašek I., Dušek, Lachout O., Dvořák, Smrž A., Klejna P., Hera, Ševčík M., Vaněk Jakub, Weinzettel, Trnka T., Falada, Doucha, Vlášek, Braguca V.
branky: Weinzettel 2, Klejna P. 2, Doucha

K utkání jsme přistoupili zodpovědně, škoda jen hned ze začátku zahozených šancí a zbytečných ztrát, ze kterých padl první gól domácích. V utkání jsme využili našich předností a bylo vidět, že příprava pomohla. Teď je třeba připravit se na nováčka soutěže, který nás čeká na domácím hřišti a potvrdit výkon, který jsme předvedli v Čimelicích.

27.8.2022, 17:00

Větrovy – Podolí II. 3:0 (2:0)

sestava: Kümmel, Smrž A., Lachout O., Dvořák, Klejna P., Trnka M., Falada, Weinzettel, Vaněk Jakub, Hera, Voborský, Trnka T., Doucha, Vlášek
branky: Klejna P., Trnka M. (pen.), Weinzettel

foto: https://eu.zonerama.com/DenisaKopecka/Album/8935117

Druhé podzimní utkání jsme na domácí půdě přivítali nováčka naší soutěže, velmi mladý tým z Podolí. Hned v úvodu utkání nám hosté předvedli, že nebudou jednoduchým soupeřem a i přes naše dvě branky v prvním poločase nebyla hra z naší strany ideální. Druhý poločas jsme se dostali k naší typické hře, dokázali jsme se na hřišti mezi sebou najít, vytvořit šance, které soupeř většinou zastavil. I tak to z naší strany byla slušně odvedená hra, po které bereme další 3 body a nebýt Hradiště s lepším brankovým skóre patří nám i první místo v tabulce.

Následující utkání nás čeká v sobotu 3.9. od 17:00 na hřišti v Kestřanech, kde to určitě nebude jednoduché, i tak doufejme v další tři body!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.